۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۷:۵۳
برگزیده دوره چهارم
خانم سیده رباب زیدی

رباب زیدی    هندوستان / لکنهو    مجمع عمومی مجمع جهانی اهل بیت(ع)    مدیر جامعه¬الزهرا(س) لکنهو هندوستان می باشند. نام پدر» سیدناصرحسین زیدی  متولد: 1967 میلادی. ایشان به مدت 7 سال تا سطح لمعتین در جامعه-الزهرا(س) قم تحصیل نموده¬اند. همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد زبان و ادبیات فارسی از دانشگاه مگده ایالت بهار هند می¬باشند. خانم رباب زیدی به زبان¬های اردو، فارسی، عربی و تاحدودی به انگلیسی تسلط دارند. در ايام محرم و تعطيلات تابستان نیز جهت تبليغ به اقصي نقاط هندوستان و كشمير سفر مي كنند .
همچنیبن خانم زیدی مؤسس كتابخانه اي خاص خواهران با عنوان «فخرالنساء» در محلة مفتي گنج شهر لكنهو می¬باشند این کتابخانه با دارا بودن بیش از 4000 جلد کتاب صبح¬ها پذیرای خواهران و بعدازظهرها ویژه برادران فعالیت می¬نماید.    جامعه¬الزهرا(س) لکنهو در سال 1994 میلادی یعنی بعد از فارغ¬التحصیلی خانم رباب زیدی از حوزه علمیه در لکنهو آغاز بکار نمود. در حال حاضر با دارا بودن 600 طلبه خانم بصورت شبانه و روزانه به امر تحصیل بانوان مسلمان در این کشور خدمت¬رسانی فراوانی را نموده¬اند.
و از مؤسسين درمانگاه «زهرا لائيف كيئر» در سال 1992 میلادی مي باشند . درمانگاه مذکور با جذب پزشکان معروف و ورزیده و باسابقه توانسته خدمات فراوانی را در زمینه پزشکی به مومنین و مراجعین منطقه داشته باشد. روزانه بطور متوسط 200 نفر مراجعه و مورد معالجه قرار می¬گیرند و اقلام دارویی کاملاً رایگان دراختیار ایشان قرار می-گیرد.
 

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید