۱۳۹۷/۰۸/۰۱ - ۱۱:۴۲

فراخوان چهارمین دوره جایزه جهانی گوهرشاد

با هدف ترویج فرهنگ و معارف قرآنی و مکتب اهل بیت(ع) با تأکید بر سیره رضوی برای تجلیل از بانوان فرهیخته و نیکوکار جهان برگزار می‌شود
فراخوان چهارمین دوره جایزه جهانی گوهرشاد با هدف ترویج فرهنگ و معارف قرآنی و مکتب اهل بیت(ع) با تأکید بر سیره رضوی برای تجلیل از بانوان فرهیخته و نیکوکار جهان برگزار می‌شود.

این جشنواره همه ساله همزمان با ایام دهه کرامت برگزار می‌شود و بانوان نیکوکار و علاقه‌مند می‌توانند با ثبت نام در سایت این دبیرخانه به آدرس Goharshad.aqr.ir یا با ارسال رزومه خود یا افراد مورد نظر به ایمیل goharshad@aqr.ir در این فراخوان جهانی شرکت کنند.

در دوره جدید جایزه جهانی گوهرشاد تجلیل  از 8 بانوی فرهیخته و نیکوکار در محورهای ایثار و شهادت، مقاومت و بیداری اسلامی، آموزشی، علمی، پژوهشی، فرهنگی، هنری، رسانه‌ای، وقف و امور خیریه، امور عمرانی، امور پزشکی، مدیریت و کارآفرینی پیش‌بینی شده است.

منتخبان این جایزه از طریق ثبت نام داوطلبان و معرفی سازمان‌های بین المللی، نهادها و موسسات فرهنگی و اجتماعی داخلی و خارجی شناسایی می‌شوند.

تاکنون در سه دوره برگزاری این مراسم از 24 بانوی فرهیخته و نیکوکار از کشورهای ایران، نیجریه، کنیا، عراق، ترکیه، روسیه، کویت، بحرین، انگلیس، تانزانیا و تایلند تجلیل شده‌ است.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

مطالب مرتبط