۱۳۹۶/۰۵/۱۴ - ۱۶:۱۳

شب شعر گوهرشاد با موضوع زن مسلمان در حرم مطهر رضوی برگزار شد

با حضور میهمانان و برگزیدگان جایزه جهانی گوهرشاد

«شب شعر گوهرشاد» با موضوع زن مسلمان در حرم مطهر رضوی برگزار شد

در دهه خجسته کرامت، «شب شعر گوهرشاد» با موضوع زن مسلمان و با حضور مدیران و مسئولان آستان قدس رضوی، میهمانان داخلی و خارجی و برگزیدگان جایزه جهانی گوهرشاد و شاعران، هنرمندان و علاقه‌مندان به شعر آیینی برگزار شد.

1396/5/9 دوشنبه
 
به گزارش آستان نیوز، «شب شعر گوهرشاد» که به همت موسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی برگزار گردید میزبان خیل عظیمی از مشتاقان فرهنگ عفاف و حجاب و زن مسلمان بود که در حاشیه جایزه جهانی گوهرشاد در محل سالن اجتماعات مرکز همایش‌ها و نمایشگاه های دائمی آستان قدس رضوی برپا شد.
این محفل ادبی  همزمان با ششمین روز از دهه مبارک کرامت در عصر یکشنبه 8 مرداد و با اجرای شاعر و مجری توانمند کشور سعید بیابانکی در محل سالن اجتماعات مرکز همایش ها و نمایشگاه های دائمی آستان قدس رضوی به اجرا درآمد.
در این برنامه محمدجواد غفورزاده شفق، غلامرضا شکوهی، محمدکاظم کاظمی، سید حسین سیدی؛ سید حمیدرضا برقعی، سید محمدجواد شرافت، مصطفی محدثی خراسانی، محمد مهدی سیار و خانم‌ها سیمین‌دخت وحیدی، مریم سقلاطونی، کبری موسوی، عالیه محرابی و راضیه رجائی با موضوعات نجمه خاتون مادر امام رضا(ع)، حضرت زهرا(س)  و بانوان مسلمان مبارز به شعرخوانی پرداختند.
در این ادامه این مراسم، از مادران و همسران شهدای مدافع حرم و دفاع مقدس توسط خانم دکتر علم الهدی، رئیس پژوهش‌کده علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی و رئیس کمیسیون تعلیم و تربیت شورای عالی انقلاب فرهنگی آستان قدس رضوی، دکتر علی سروری دبیر همایش جایزه جهانی گوهرشاد، حسین سعیدی مدیرعامل انتشارات به نشر، فاطمه دژبرد سرپرست مرکز زنان و امور خانواده آستان قدس رضوی تجلیل به عمل آمد و هدایایی ارزنده به همراه دسته گل‌های متبرک از مضجع نورانی علی‌بن موسی‌الرضا(ع) به آن‌ها تقدیم شد.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید

مطالب مرتبط