۱۳۹۶/۰۵/۱۴ - ۱۴:۴۶

دومین دوره جایزه جهانی گوهرشاد در حرم رضوی برگزار شد

دومین دوره همایش "جایزه جهانی گوهرشاد" با حضور تولیت آستان قدس رضوی در محل تالار قدس کتابخانه مرکزی حرم مطهر رضوی برگزار شد. (فیلم گزارش مراسم)

در این مراسم که با حضور 400 میهمان خارجی و 600 میهمان داخلی در محل تالار قدس کتابخانه مرکزی آستان قدس رضوی برگزار شد، از هشت بانوی خیر و نیکوکار از کشورهای اسلام با اهدای جوایز ارزنده‌ای تقدیر شد.

این هشت بانوی نیکوکار شامل چهار بانوی از کشورمان ایران و چهار بانو از کشورهای اسلامی کویت، عراق، نیجریه و روسیه بودند.

جوایز این جایزه جهانی با محورهای ایثار و شهادت، مدیریت امور عمرانی، امورخیریه و امور فرهنگی، مدیریت و کارآفرینی، آموزشی، علمی، پژوهشی به بانوان برگزیده این دوره از جایزه جهانی گوهرشاد اعطا شد.

خانم‌ها «مهری یزدانی» در محور ایثار و شهادت، «زهرا گیتی‌نژاد» در مدیریت و امور عمرانی، «فرنگیس عنبری یزدی» در امور خیریه و فرهنگی و «بهجت افراز» در مدیریت و کار آفرینی بانوان ایرانی بودند که موفق به دریافت جایزه جهانی گوهرشاد شدند.

همچنین خانم‌ها «بصیرت نهیبی» از کشور نیجریه در محور مدیریت و کارآفرینی، «فردوس یاسین العودی» از کشور عراق در حوزه آموزشی - پژوهشی و توسعه، «رباب علی دشتی» از کشور کویت در محور امور عمرانی و «زیگنشینا نائیلیا قاسموونا» از کشور روسیه در محور امور فرهنگی نیز جایزه جهانی گوهرشاد را دریافت کردند.

گفتنی است؛ همایش جایزه جهانی گوهرشاد با هدف ترویج فرهنگ نیکوکاری و با تأکید بر سیره رضوی برای تجلیل از بانوان فرهیخته و نیکوکار در محورهای هشتگانه ایثار و شهادت، مقاومت و بیداری اسلامی، وقف و امور خیریه، عمران، امور پزشکی، امور آموزشی، فعالیت‌های پژوهشی و علمی و فعالیت‌های فرهنگی و هنری برای دومین سال متوالی در ایام با سعادت امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س) حضرت امام علی بن موسی الرضا(ع) و حضرت فاطمه معصومه(س) برگزار شد.

برچسب‌ها

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید

مطالب مرتبط